M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN TIP BAYRAMINDA ANLAMLI ETKİNLİK!.


 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle AK Parti, İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN Başkanlıgında bir takım ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN, Merkez İlçe Başkanı Murat ÖZTÜRK, İl Genel Meclis Başkanı Adem KAPAR, Karaman Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Yusuf BİLGİN ve Belediye Meclis Üyesi Ali YURTBAŞ, İl Kadın Kolları Başkanı Fatma ÇOSTU ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilk ziyaretlerinde Karaman Sağlık İl Müdürü Dr.Adnan Kurşun’u ziyaret ettiler. 

Başkan Çağlayan; “Yaşadığımız pandemi sürecinde ne kadar önemli olduklarını bir kez daha anladığımız, zor koşullar da canları pahasına özveri ile çalışan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın sizin nezdiniz de 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. Bu dönemde kaybettiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızı da rahmet ve minnet ile anıyoruz” dedi.


Ziyarete KMÜ Tıp Fakültesi Dekanlığı ile devam AK Parti İl Başkanı ve Teşkilatı, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dursun Odabaş’yı ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutlayıp Tıp Fakültesi hakkında bilgiler aldı. 


Son olarak Karaman Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Ögr.Üyesi Ahmet Yılmaz’ı ve Hastane yönetimini ziyaret eden ve 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Başkan ve hastane yönetimi pandemi döneminde yapılan çalışmalar ile hastaneye gelen hizmetler hakkında karşılıklı bilgi alış verişinde bulundu. 

Daha sonra hep birlikte hastane bahcesinde AK Parti İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN Sağlık İl Müdürü Adnan Kurşun, Hastane Başhekimi, Hastane Doktoru ve çalışanları, Orman İşletme Müdürlüğü çalışanları, AK Parti geçmiş dönem İl Başkanı Nazmi Ünlü Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri ile İl, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kollarından oluşan tüm teşkilat kademelerinin katılımıyla bu anlamlı günü kalıcı hale getirmek adına 14 Mart Tıp Bayramı anısına ağaç dikimi yapıldı.  Ağaç dikiminden sonra basına yaptığı  açıklamada AK Parti İl Başkanı ÇAĞLAYAN “Öncelikle görevlerini fedakarlık, sabır, özveri ve hoşgörüyle yürüten Doktorlarımız başta olmak üzere tüm  sağlık çalışanlarımızın  14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor; salgın sürecinde hayatını kaybeden kahraman sağlık çalışanlarımızı da rahmetle yâd ediyorum” dedi.


AK Part İl Başkanı ÇAĞLAYAN; “Hemşerilerimize Karaman Eğitim Araştırma Hastanesine mevcut binasından 1000 m2 daha büyük olacak olan 50.000m2 büyüklüğünde yeni bir hastane ek binası yapılcağının müjdesini veriyoruz. Karaman’lı hemşerilerimizin hizmetine sunulacak hastane ek binasının yakında proje ihalesine çıkılağını da ifade eden Başkan Çağlayan; “İlimize desteklerini esirgemeyen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Maliye ve Hazine Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN’a, Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahrettin Koca’ya, Milletvekilimiz Dr.Recep ŞEKER ve Selman Oğuzhan ESER’e, hastane ek binasının yapılması kararında büyük emeği olan hemşerimiz Sağlık Hizmetleri Genel Müdürüz Sayın Prof.Dr. Ahmet Tekin’e, Karaman Valimize, Sağlık İl Müdürlüğümüze, Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi ve yönetimine ve emeği geçen herkese ilimize verdikleri destekler için teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com