M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI KANDİL MESAJI


AK Parti Merkez ilçe Başkanı Murat Öztürk Miraç kandili nedeni ile mesaj yayınladı 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Öztürk “Mübarek üç ayları yaşadığımız bu günlerde, içerisinde büyük hikmetler barındıran Miraç Kandil’ine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Miraç, Sevgili Peygamberimizin önce Mescid-i Haram'dan Mescid-i Aksa'ya, oradan da semaya yükseltildiği yolculuktur. Miraç, Mekke ile Kudüs arasındaki mukaddes bağı korumanın, Rabb'imizden gelen davete icabet ederek her adımda O'na yaklaşmanın adıdır.
 
Miraç mucizesi, bütün Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütuflarla doludur. Bu yüzden Allah’ın varlığına ve birliğine iman etmiş insanlar olarak, bizleri karanlıktan, ahlaki erdemlerin ışığına sevk eden bu kutlu yolculuğun anlamını kavramaya çalışmalı, bizleri mutlu bir ahiret hayatına götürecek prensipleri hatırlayarak, insani ve dini vazifelerimizi yerine getirmeye özen göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Bu mübarek gecenin; insanlığın adalet, huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını temennisiyle, başta değerli hemşehrilerimiz olmak üzere bütün Âlem-i İslam'ın Miraç kandilini tebrik ederiz.”
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com