M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

COVİD-19 KARARLARI

 


Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması düşük ve orta riskli (mavi-sarı) illerde tamamen kaldırılıyor. Yüksek ve çok yüksek riskli illerde (turuncu-kırmızı) bir müddet daha pazar günleri devam edecek.

📌 Sokağa çıkma kısıtlaması 21.00-05.00 olarak tüm ülkede devam edecek.
📌 Restoran, cafe, kıraathane, çay bahçesi vs. gibi yerler çok yüksek riskli iller (kırmızı) dışında diğer tüm illerde faaliyetlerini 07.00-19.00 saatleri arasında %50 kapasite ile gerçekleştirecek.
📌Okullar, Türkiye genelinde okul öncesi, ilkokullar ve 8.-12.sınıflar eğitim öğretime açılacak. Düşük ve orta riskli illerde (mavi-sarı) ortaokul ve liselerde açılacak. Yüksek ve çok yüksek riskli illerde ( kırmızı-turuncu) liselerde yüz yüze sınavlar yapılacak.
📌 Kamunun çalışma saatleri tüm illerde normale dönecek. İhtiyaç halinde Valilikler tarafından düzenlemeler yapılabilecek.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com