M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

CUMHUR İTTİFAKI BAŞKANLARIN ŞEHİT AİLESİ PROGRAMI

 Karaman Cumhur İttifakından Anlamlı Ziyaretler hız kesmeden  devam ediyor. 


Cumhur İttifakı Karaman İl Başkanları İstiklâl Marşımızın kabulunun 100. Yılının kutlandığı bu günde de Kahraman Şehidimizin ailesini ve Karaman Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti ve ortak bir mesaj paylaştı.

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN, ve Karaman MHP İl Başkanı Mahmut ÜNÜVAR , Diyarbakır Lice’de 09.05.2004 Tarihinde bölücü terör örgütü tarafından mayının uzaktan patlatılması sonucu Şehit düşen Ali Rıza İNCEER’in ailesi ziyaret edildi. Şehidimizin babası Ramazan İNCEER ve annesi Neziha İNCEER den Şehidimizin anılarını dinleyip yad ettiler. 

Şehidimiz Ali Rıza İnceer’in Değerli  ailesi de ziyaretten ötürü duydukları memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Cuma namazından sonra Cumhur İttifakı İl Başkanları  Şehit Aileleri Dernegini ziyaret ettiler. Şehit Aileleri Derneği ziyaretinde Dernek Başkanı Mustafa Bayat dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Şehit Aileleri ile sohbet eden Cumhur İttifak Başkanları ‘’Ülkemizin bütünlüğünü ve milletimizin birliğini hain emelleri ile bozmak isteyenler tarihin hiçbir döneminde bu emellerine ulaşamamışlar ve bugün de ulaşamayacaklardır. Bu güzel vatana duydukları sevgiyi, canlarıyla ve kanlarıyla taçlandıran aziz şehitlerimize ve gazilerimize minnettarız. Milletimiz şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacaktır.

Türkiye bizim ortak çatımız, İstiklâl Marşı bizim ortak andımızdır. Her karışında bir şehidin yattığı bu topraklar hepimizin ortak yurdudur. İstiklal Mücadelemizdeki azmin, inancın ve kararlılığın sembolü olan İstiklal Marşımızın kabulünün 100.Yıl dönümünü kutluyor ve merhum vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u ve Milli Mücadele’nin tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve dualarla yâd ediyoruz. “ dedi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com