M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK BELEDİYE BAŞKANI ATİLA ZORLU SARIVELİLER KAYMAKAMINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

 Belediye Başkanımız Atila Zorlu beraberinde Belediye Başkan Yardımcımız, Belediyemiz Meclisinin Kadın üyeleri ve Belediyemiz Kadın Meclisi Başkanı ile Karaman’ın ilk Kadın Kaymakamı olarak komşu ilçemiz Sarıveliler Kaymakamlığına atanan Ayşegül Efe’yi makamında ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Atila Zorlu ve beraberindekiler Kaymakam Ayşegül Efe ile makamında bir süre sohbet ettikten sonra yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundular.  

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne de vurgu yapan Başkan Atila Zorlu Kadın Kaymakamımız Ayşegül Efe’ye birlik, bereket, adalet, sevgi, sevinç ve umudun simgesi olan Zeytin fidanı takdim etti. Ayrıca Belediyemiz Kadın Meclisi Başkanı da Kaymakamımıza çiçek takdim ederek Kadınlar gününü kutladı.  

Kaymakam Ayşegül Efe ise Ziyaret esnasında gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiğini belirtti. 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com