M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEK BELEDİYESİ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI HEDİYE


 Yapılan açıklamada; "Belediye Başkanı Atila Zorlu ve Ermenek Belediyesi Kadın Meclisi iş birliği ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Ermenekli kadınlarımıza bir farkındalık hediyesi olarak zeytin fidanı ve maske dağıtılacaktır. Zeytin fidanı dağıtımı 8 Mart pazartesi günü saat 10:00 ila 12:00 arasında eş zamanlı Lütfi Elvan Kent Meydanı, Yanan eski Kuran kursu önü ve Ahmet Keleşoğlu camii önü olarak 3 noktada dağıtılacaktır. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Atila Zorlu, Kadınlarımız hayatımıza çok şey kattı. Bu yıl istedik ki, kadının emeğine, eylemine, varlığına, bilgisine ve birikimine değer kazandıracak bir hediye ile teşekkür edelim. Bizim yönetim anlayışımızda, kadınlarımızın toplumun mimarları olduğunu asla unutmayacağız. Ermenek'in geleceğini kadınlarla birlikte kuracağız.  

1500 adet zeytin fidanının Ermenekli kadınlarımızın elinde berekete ve aydınlanmaya dönüşeceğine vurgu yapan Başkan Zorlu, Ülkemizin ve ilçemizin kalkınmasında kadının varlığını ve emeğini çok önemsiyoruz. "Zeytin" ağaçların bilgesidir. Yaşamın bilgesi kadınlarımızın elinde bu fidanlar, bu topraklarda berekete ve aydınlanmaya dönüşecektir. Zeytin; birliktir, berekettir, adalettir, sevgidir sevinçtir, katıktır, umuttur. Bu duygularımızı bu topraklarda birlikte yeşerteceğiz. Eğitimde, üretimde her alanda kadınlarımız ile birlikte seferberlik içinde olacağız. Beraber çalışacağız, birlikte başaracağız. 

Bu duygu ve düşüncelerimle, varlığı ile hayatımızı güzelleştiren tüm kadınlarımızın; 8 Mart Dünya  Kadınlar Günü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunuyorum  ifadelerini kullandı." denildi.  


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com