M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜNEYYURT BELEDİYE BAŞKANI AHMET ARI’NIN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

 


Geçmişte vatan müdafaasında olduğu gibi, bu gün koronavirüs salgınıyla en ön cephede savaşan sağlık çalışanlarımız, Covid-19 hastalarını iyileştirmek için canları pahasına fedakarca mücadele ediyorlar. Bazen günlerce evlerinden uzak, bazen haftalarca eşinden, evlatlarından uzak kalarak büyük bir fedakarlık örneği göstermişlerdir.

İyileştiren, yüz güldüren, sıhhatli bir hayat için çaba gösteren doktorlarımıza, hemşirelerimize ve bütün sağlık çalışanlarımıza çok şey borçluyuz. Beden ve ruh sağlığı için fedakarca mücadele veren sağlık kahramanları her türlü takdir ve tebriki fazlasıyla hak etmektedir. Şiddettin her türlüsünden uzak, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu bir hayat sürmelerini temenni ediyorum. İnsanlığın sağlığı ve geleceği  için emek harcayan sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com