M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL MÜDÜRÜ ŞAHİNBAŞ’TAN KADIN PERSONELE ÇİÇEK

 


Karaman İl Tarım ve Orman Müdürü Yusuf ŞAHİNBAŞ İl Müdür Yardımcıları Abdullah KAYA ve Baran Yavuz YÜREKLİ ile beraber 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İl Müdürlüğünde çalışan kadın personele çiçek verdi.

Kadın çalışanları ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet eden Şahinbaş, Kadınlar Günü’nü kutladı. Kadının hem toplumun, hem de toplumun çekirdeği olan ailenin temelini  oluşturduğuna vurgu yapan Şahinbaş; “ Başta Şehit Anneleri olmak üzere Yaşamın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden, evinde, iş dünyasında, tarımda , hayvancılıkta emek ve değer üreten bütün kadınlarımıza şükranlarımı sunuyorum. İşte bu duygularla birbirimize  ailemize , çevremize ve bütün insanlığa duyduğumuz sevginin hiç azalmaması dileğiyle, Dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın ‘’ 8 MART Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.’’ dedi

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com