M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

“12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma” etkinlikleri çerçevesinde Karaman Güzel Sanatlar Lisesi Konferans Salonu’nda bir program gerçekleştirildi.

Programa; Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Karaman Lisesi Müdürü Hasan Erkan yaptı.

Karaman Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan programda, İstiklal Marşı ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un hayatı ile ilgili sinevizyon gösterimi sonrasında Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Marşı konulu tiyatro oyunu sahnelendi.

Program, günün anısına Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’a hediye edilen tablolarla sona erdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com