M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU, ALAÇATI İLKOKULUNA KİTAP BAĞIŞINDA BULUNDU

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Gönül Köprüsü Öğrenci Topluluğu, Karaman Alaçatı İlkokuluna kitap bağışında bulundu.

Gönül Köprüsü Öğrenci Topluluğundan Furkan Özyurt ve Oğuzcan Hartoğlu, Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Gönül Akpınar ve Öğr. Gör. Kadir Akpınar ile birlikte Karaman Alaçatı İlkokulunu ziyaret ederek geçtiğimiz yıl topladıkları ancak okulların uzaktan eğitime geçmesi nedeniyle teslim edemedikleri kitapları adresine ulaştırdı.

KMÜ öğrencileri gönüllülerden toplanan kitaplar ile iki sınıftan oluşan Karaman Alaçatı İlkokulunda sınıf kitaplıkları oluşturdu. KMÜ öğrencileri ayrıca ana sınıfındaki minik öğrencilere de oyuncak ve kitap hediye ederek onlarla bir süre keyifli zaman geçirdi.

Ziyarette Okul Müdürü Süleyman Borucu ile Öğretmenler Mustafa Serin ve Sevgi Görgülü ile de bir süre sohbet eden KMÜ'lü ekip, öğrencilere keyifli okumalar dileyerek okuldan ayrıldı.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com