M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KOP DESTEKLİ PROJELER BİR BİR HAYATA GEÇİRİLİYOR

 

Tasarımı İlimiz Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca finanse edilen ‘Divle Obruk Peyniri İle Yöremiz Kalkınıyor’ ve ‘Ayrancı İlçesi Üçharman Köyüne Yaklaşık Günlük 10 Ton Süt İşleme Tesisi Kurulması’ Projeleri Hayata Geçiyor.

Kurulacak olan tesis için arsa temini ve imara uygun hale getirilmesi için gerekli çalışmaların tamamlandığı ve İl Özel İdaresi katkısı ile tesis inşaatı için gerekli olan izin ve dökümanların tamamlanarak ihaleye hazır hale getirildiği, İl Özel İdaresi Yatırım İnşaat Müdürlüğü ile İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü tarafından yapılan uygulama projesi, keşif, metraj ve diğer belgelerin hazırlanmasının ardından ihaleye çıkılabilmesi için proje bedeli ile ihale bedeli arasındaki farkın İl Özel İdaresi bütçesinden karşılanması talebi de İl Encümeninde uygun görülerek projelerin hayata geçirilmesi için gerekli tüm adımlar atıldı.

“İlimize yapılan yatırımları arttırmak ve İlimizin kalkınmasına katkı sağlamak amacı ile tüm Kamu kurum ve kuruluşlarımız ile işbirliği ve dayanışma içerisinde yürüttüğümüz projelerimize bir yenisi daha eklendi” diyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren ÇAKIR, projede emeği geçen herkese teşekkür ederek proje ekiplerimizin özverili çalışmaları ile almış olduğumuz destekleri sürdürmeyi hedeflediklerinin altını çizdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com