M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

MEHMET PAMUK, “GÜÇLÜ VE İŞLEVSEL BİR İLKSAN İÇİN ADAYIM”


 3 Nisanda yapılacak olan Karaman Merkez İlçe İLKSAN seçimlerinde adaylığını açıklayan Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe Şefi Mehmet Pamuk adaylık sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

2021 yılında gerçekleşecek olan İLKSAN seçimleri için İLKSAN üyelerinin desteğini beklediğini belirterek konuşmasına başlayan Muhasebe Şefi Mehmet Pamuk, 22 yıllık Milli Eğitim tecrübesiyle iş ve işlemlerdeki bilgi, birikimi ile seçilmesi halinde Karaman’daki İLKSAN üyelerinin yaşamış olduğu sıkıntıları çözümü için gayret göstereceğini belirtti.

Seçim sürecinde temsiliyette esas olanın üyelerinin haklarının korunması noktasında tarafsızlık ilkesiyle hareket ettiğinin altını çizen Mehmet Pamuk, “Geçmişten günümüze üyelerimizin yaşamış olduğu sorunları ve sıkıntıları biliyorum. Bugüne kadar her ne kadar İLKSAN Karaman temsilcisi olmasam da üyelerin hakkını korumak için yardımcı oldum ve çözümler ürettim. Mesai mefhumu gözetmeden tüm iletişim kanallarını açık tutarak üye arkadaşlarımızın taleplerinin karşılanmasına aracılık ettim. Üyelerimiz seçimde iki aday için oy kullanabilecek. Karaman’daki üye arkadaşlarımın iki değerli aday için oy kullanıp en doğru kararı vereceklerinden de eminim.” dedi.

İLKSAN Temsilciliği ile sorunların yerinde dile getirilmesi ve kalıcı çözümler üretilmesinin daha mümkün olacağını belirtti. Mehmet Pamuk bir grubun ya da zümrenin değil tüm üyelerin adayı olduğunu ifade ederek güçlü ve daha işlevsel bir İLKSAN için destek beklediğini sözlerine ekledi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com