M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR AK’TAN ÜNİVERSİTE BİRİMLERİNE TANIŞMA ZİYARETİ

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, üniversite birimlerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla KMÜ rektörü olarak atanan Prof. Dr. Namık Ak, üniversitedeki idari birimlere ziyaret gerçekleştirdi.

Rektör Ak, sırasıyla İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Strateji ve Geliştirme Daire Başkanlığı, Personel Daire Başkanlığı, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile Genel Sekreterliği ziyaret ederek birimlerin işleyişleri hakkında bilgi aldı.

“Başarı, ekip işidir”

Birimleri ziyaretinde ekip çalışmasının önemine vurgu yapan Rektör Namık Ak şunları söyledi: “2007 yılında kurulan üniversitemiz birbirinden farklı görevlerde bugüne kadar çalışan yüzlerce personelin emekleri ile bugünlere ulaştı. Şimdi yeni bir döneme başlıyoruz ve bu yeni dönemde üniversitemizi daha iyi yerlere getirmek için hep birlikte, yeni bir solukla ve iş birliği içerisinde çalışmalarımıza hız vereceğiz. Başarı bir ekip işidir. İdari ve akademik birimlerimizle birlikte üniversitemizin gelişimine yeni bir ivme kazandırmak, bir yükseköğretim kurumu olarak Karaman’a ve ülkemize en üst düzeyde katkı sunmak için var gücümüzle çalışacağız. Her birinize takım ruhu içerisinde verimli bir çalışma dönemi diliyorum.”

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren birim temsilcileri de Rektör Namık Ak’a hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com