M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR NAMIK AK’TAN KOP BAŞKANI ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mahmut Sami Şahin’i makamında ​ziyaret etti.

Rektör Namık Ak, geçtiğimiz ocak ayında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına atanan ve şubat ayında göreve başlayan Mahmut Sami Şahin’e hayırlı olsun temennilerini iletti. Rektör Namık Ak, Başkan Şahin’i tebrik ederek yeni görevinde başarılar dilerken Başkan Şahin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektör Namık Ak’a teşekkür etti. 

KOP’un faaliyetleri ve bölgedeki misyonu, UNİKOP üniversiteleri arasındaki eşgüdüm gibi konular üzerine bir süre sohbet eden Rektör Namık Ak ve KOP Başkanı Şahin, KMÜ’nün KOP projeleri kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar, gelecek döneme ilişkin planlamalar ve kurumlar arası iş birliği hakkında da fikir alış verişinde bulundu.

Ziyaret, iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com