M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER KAYMAKAMI SAYIN AYŞEGÜL EFE 12 MART ETKİNLİKLERİNE KATILDI

Civler Şehit AbiT Orbay Ortaokulu tarafından “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’ u Anma Günü” Programı düzenlendi. Programa Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, Cumhuriyet Başsavcısı Anıl Cem TURHAN, Hâkim Betül KALIP, Hâkim Faruk BAKİ, daire amirleri ve okul müdürleri katıldı.
Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasının ardından şiirlerin okunması, “Çanakkale Şehitlerine” damasının gösterilmesi, oratoryo gösterisi ile devam edilen program öğrencilerin İstiklal Marşı’ nı okuması ile sona erdi.
Katılımcıların öğrenciler ile sohbet edip ikramda bulunmasının ardından çekilen toplu fotoğraf çektirdi. Programdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE programa emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com