M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER KAYMAKAMIMIZ SAYIN AYŞEGÜL EFE’ NİN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI


 Kadınlar yeryüzünde ve hayatımızın her aşamasında sevgi, şefkat, merhamet ve üretkenlikleriyle yer alan huzurlu ve sağlıklı toplumların her daim temel taşları olmuşlardır. Hayatını ailesine adayan kadınlarımız tolumun her alanında üstlendikleri misyonu en güzel şekilde yerine getirmektedir. Dünyadaki en zor mesleklerin başında gelen insan yetiştirme sanatının en güzeli “anne” vasfıyla kadınlarımız tarafından icra edilmektedir. Bu değeriyle kadınlar her zaman baş tacı edilmeyi hak ediyorlar.

Anne, eş ve kardeş gibi en yüce unvan ve değerleri uhdesinde barındıran kadınlarımızın, eğitimli, özgüvenli, üretime ve yönetime aktif olarak katılan bireyler olmaları ülkemizin geleceği açısından son derece önemlidir. Bu itibarla kadınların bütün alanlara etkin bir şekilde katılmalarına imkân sağlayacak şartları hazırlamak, her türlü ayrımcılığa karşı mücadele etmek, hepimizin en önemli ve öncelikli görevidir.
İhtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar analarımız, eşlerimiz, kız kardeşlerimiz olan kadınlarımıza sahip çıkarak, bir kadın olarak başta Şehit ve Gazi anneleri ve eşleri olmak üzere, doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında varlıklarını hissettiğimiz saygıdeğer kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyorum.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com