M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER'DE KONTROLLÜ NORMALLEŞME DÖNEMİ DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 İlçemizde Kontrollü Normalleşme Dönemi Denetimleri Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen "Yeni Kontrollü Normalleşme Döneminde Dinamik Denetim Modeli" konulu Genelge gereğince;
04 Mart 2021 Perşembe günü ülkemiz genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen uygulamalar kapsamında Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE koordinasyonunda ilçemizde de genel denetimler yapıldı.
Denetime Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, Belediye Başkanı Halil KULAK, daire amirleri, muhtarlar, oda temsilcileri, kamu personelleri ve kolluk birimlerimiz katıldı. İçinde bulunduğumuz Yeni Kontrollü Normalleşme Dönemi tedbir ve kararları kapsamında maske, mesafe ve hijyen başta olmak üzere genel bir denetim yapıldı.
Denetimlerin yapılmasını müteakip Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE’ nin başkanlığında kontrollü normalleşme dönemine katkı sunabilecek olan taraflarla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya yerel yönetimler, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları, oda temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Katılımcılara ilimizin ve ilçemizin genel durumları hakkında bilgi verilerek, kontrollü normalleşme döneminin sürekliliğinin sağlanması bakımında sürece verecekleri katkıların önemi belirtildi.
Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, katılımcılara göstermiş oldukları katılımdan dolayı teşekkür ederek, dinamik denetimler için sahada olunacağını, bu sürecin birlikte başarılabileceğini, onun için destek olunması gerektiğini belirtti.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com