M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇOCUKLAR GÜLSÜN Kİ DÜNYA GÜLSÜN

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan : "Dünyayı güzelleştiren yegane şey çocukların tebessümüdür."


AK Parti Karaman İl Teşkilatı olarak bu güzel 23 Nisan Bayramımızı coskuyla kutlayamasakta çocuklarımızı unutmadık 7 mahalle de 100 çocugumuzu evinde ziyaret ederek kücükde olsa sevindirmek istedik bayramlarını kutlayıp Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  selamını  ilettik.

Sizlere daha güzel  bir vatan bırakmak için bizler tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.


AK  Parti  Karaman İl İnsan Hakları ve Sosyal  Politikalar başkanlıklarımız tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yetim, öksüz ihtiyaç sahibi ve mülteci kardeşlerimizin çocuklarına hediyeler verildi ve bayramları kutlanıldı bu vesileyle desteklerini esirgemeyen başta il Başkanımız Abidin Çağlayan Beye , yönetim kurulu üyelerimize ve Kadın Kolları Başkanımıza ve tüm teşkilatımıza destekleri için teşekkür  ederiz . 

AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanımız Fatma Costu ve yönetimide Maden şehrindeki cocuklara hediyeler verip palyaco eşliginde çocuklarımızla 23 Nisanı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutladılar. 


Geleceğimizi emanet ettiğimiz tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com