M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İ. HATİPOĞLU "BÜYÜK DEVLET VE DAVA ADAMI TÜRK'ÜN SON BAŞBUĞU ALPARSLAN TÜRKEŞ'İ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM"


 İyi Parti İl Başkanı İ. Hatipoğlu "Büyük devlet ve dava adamı Türk'ün son başbuğu Alparslan Türkeş'i rahmet ve minnetle anıyorum"

İyi Parti İl Başkanı İsmet Hatipoğlu büyük fikir ve  devlet adamı Alparslan Türkeş'in 24. ölüm yıldönümünde bir mesaj yayınladı.
Hatipoğlu mesajına merhum Türkeş'in sözleri ile başladı.
" Bir dava bırakıyorum sana çocuk, tebessümlerimi yerde bırakma" son nefesimize kadar bu sözün muhatabı olmaya devam edeceğiz. Bugün neye inanıyorsak sayesindedir, neye direniyor ve mücadele ediyorsak yine sayesindedir. Türk siyasetine yarım asır damga vuran büyük dava ve fikir adamı, Türk'ün son başbuğu Alparslan Türkeş'in ülküsü ülkümüz, ufku ufkumuzdur. O nedenle sözümüz ve andımız Türk'ün son başbuğunadır;
"And olsun başbuğum!
Yerle gök var oldukça senin  öğüdündür ki;
Allah'tan başka kimseye baş eğmeyeceğiz. Yine and olsun ki; ömrünü adadığın Türklük şuur ve faziletini yükseltmek ilelebet borcumuz olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 24. yılında Türk'ün son başbuğu Alparslan Türkeş'i rahmet, minnet ve duayla anıyorum. Mekanı cennet, makamı alî olsun.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com