M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İYİ PARTİ KARAMAN İL BAŞKANI İSMET HATİPOĞLU'NUN RAMAZAN-I ŞERİFE KAVUŞMAMIZ NEDENİYLE YAYINLADIĞI MESAJI


 Ülke olarak zor günlerden geçtiğimizin neredeyse herkes tarafından kabul edildiği bir dönemde mübarek Ramazan Ayını karşılamaktayız. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan esnaflarımızın, dar gelirlilerin, krizi en acı şekilde hissedenlerin hem salgınla hem de bu krizle; durumları her geçen gün daha da kötüye gitmektedir. Bu durumun içinden çıkmak için iktidarın çözüm mekanizmaları da maalesef yetersiz kalmaktadır. Buradan bir kez daha çağrı yapıyoruz; Milletimizi, içinde bulunduğu bu buhrandan kurtarmak için gerçek manada bir çalışma yapın, esnafı kendi derdiyle başbaşa bırakmayın, dar gelirlilere destek olun, her kesimin sorunlarını yerinde dinleyin ve çareler üretin. Ayrıca, Ramazan ayını fırsat bilerek gıda fiyatalarında kurnazlık yapanları da buradan uyarıyor ve hükümetinde bu konuda özel önlem almasını bekliyoruz.


  İyilik, kardeşlik ve özellikle yardımlaşma duygularının çok yoğun yaşandığı; Mübarek Ramazan-ı Şerife kavuşmanın sevincini bir kez daha yaşıyoruz. Bu, mübarek ay vesilesi ile tüm Türk ve Müslüman aleminin yapacakları ibadetlerin kabul olmasını yüce Allah'tan dilerim.

Tüm Karamanlı Hemşehrilerimin Mübarek Ramazan-ı Şerifini kutlar, huzur ve esenlikler diliyorum.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com