M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI EYYUP ÇAYIR, RAMAZAN AYI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADIBaşkan Eyyup ÇAYIR, Ramazan'ın Aziz Milletimize, Ülkemize, Dünyaya ve tüm insanlığa sağlık, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.

Ramazan-ı Şerif'in insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağladığını ifade eden Başkan ÇAYIR: "11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına ulaşmış olmanın huzurunu yaşıyoruz. Pandemi nedeni ile evlerimizde olacağımız Bu Mübarek ayda bir yandan oruçlarımızı tutup Cenab-ı Allah’a kulluk vazifemizi yerine getirirken diğer yandan da vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Dargınlıkları bir kenara bırakıp barışmayı, bölünmeyi bir kenara bırakıp bütünleşmeyi düşünmemiz gereken en mübarek aydır Ramazan. Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan bu kutsal ayda vatandaşlarımızın dayanışma içinde olacağına can-ı gönülden inanıyorum. Ramazanın Karamanımıza, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com