M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARYURTDER KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

 


KARYURTDER yönetim Kurulu faaliyetleri kapsamında Kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Dernek yönetim kurulu, Ali İmran AKSU başkanlığında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet TÜREGÜN’ü makamında ziyaret ederek, amaçlanan dernek faaliyetleri kapsamında bilgi aktarmış, Sevgi Evlerinde ve Çocuk Evlerinde kalan çocuk ve gençlere yönelik yapılabilecek faaliyetler ve Müdürlüğe bağlı kurum ve kuruluşlarında sosyal hizmetler kapsamında istihdam edilen kişiler hakkında bilgi alış verişinde bulunmuşlardır.

Ziyarette, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet TÜREGÜN’e bilgi aktaran Aksu, Sevgi Evlerinde ve Çocuk Evlerinde kalan çocuk ve gençlere yönelik pandemi koşullarını da gözönünde bulundurarak eğitsel, sporsal, sanatsal ve kültürel anlamda yapılabilecek faaliyetler ile sosyal hizmetler kapsamında atama bekleyen gençlere ve kamuda istihdamı gerçekleşen kuruluş gençlerine yönelik bakım sonrası izleme, rehberlik ve destek noktasında entegre bir çalışma yürütülmesi ile gençlerimizin hayata tutunma ve başarı yakalanması noktasında iş bilincinin kazandırılması, iletişim ve öfke kontrolü gibi bireysel gelişim ile kamusal verimliliğin artırılmasına yönelik uyum çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerini Müdürlüğünüz birimleri ile ortak yapmak istediklerini.’’ söyledi. Süreç içerisinde çalışmaların birebir devam edeceğini belirten Aksu, hizmet noktasında sunabilecek olduğumuz her türlü destek ile gerek bireyin gelişimi gerekse kamusal verimliliğin artırılmasına yönelik inisiyatif alabileceklerini ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet TÜREGÜN, dernek başkanı Ali İmran AKSU ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Ali İmran AKSU

Yönetim Kurulu Başkanı

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com