M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAYMAKAMIMIZ SAYIN AYŞEGÜL EFE’ DEN EMNİYETE POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Emniyet Teşkilatının 176. Kuruluş Yılı kapsamında, Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, İlçe Emniyet Amiri Mustafa ŞAK ve beraberindeki polis memurlarını makamında kabul etti. Kabulde Emniyet Amiri ve polis memurları Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE’ ye çiçek takdim ettiler.

Öğleden sonra ise Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE’ İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek Emniyet Amiri ve İlçemiz polislerinin Polis Haftasını kutladı. Emniyet Amirine çiçek vererek emniyet personeline pasta ikramında bulundu. Doğum günü olan polis memurlarına plaket veren Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, ilçemizde vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz fedakarca çalışan tüm emniyet mensuplarına hayatlarında huzur mutluluk ve başarılar diledi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Emniyet Amiri ve polis memurları, Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE’ teşekkür ettiler.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com