M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI


 AK PARTİ İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN ,Ülkemizde huzur ve güven ortamının tesis edilmesini, vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin yanı sıra temel hak ve özgürlüklerinin korunmasını ve devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele edilmesini vazife edinen, geçmişi şanla ve şerefle dolu Türk Polis Teşkilatı; özverili ve hoşgörülü anlayışıyla sosyal hayatın her alanında gece gündüz demeden vatandaşlarımıza hizmet etmektedir.


 Polis Teşkilatımız, koronavirüs pandemisinin etkisinin görülmeye başladığı ilk günden itibaren salgının kontrol altına alınması yönünde tüm kurumlarıyla birlikte ön saflarda yer alarak yoğun mesai harcamakta, ihtiyaç sahibi kişilerin ve 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması ile yapılan yardımların yerlerine ulaştırılması başta olmak üzere pek çok konuda vatandaşlarımızın hizmetinde bulunmaktadır. Gerçekleştirdikleri koronavirüs denetimleriyle salgınla mücadelede önleyici bir rol de oynayan polislerimize vatandaşlar olarak destek olmanın en önemli koşulu koronavirüs tedbirlerine eksiksiz uymak olacaktır.

AK PARTİ İl Başkanı ÇAĞLAYAN ;Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 176. Yıl Dönümünü kutluyor, şehit olan kahraman polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor,um.Emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com