M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR NAMIK AK'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

 

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Namık Ak, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Karaman İl Temsilcisi Hüseyin Yamaç ve Karaman Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Çalışkan'ı kabul etti. Ziyarette Karaman Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Başkan Yardımcısı Gökşen Sade, Genel Sekreter Polat Kılınç ve İl Futbol Temsilcisi Ferhat Koç da yer aldı.

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak’a hayırlı olması dileklerini ileten heyet, kendisine yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Namık Ak, kendileri ile profesyonel ve amatör spor branşları üzerine bir süre sohbet etti.

Ziyaret, iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com