M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

REKTÖR NAMIK AK’TAN SUDURAĞI VE AKÇAŞEHİR BELEDİYELERİNE ZİYARET

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan ve Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen’i ziyaret etti.

İlk olarak Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan’a ziyaret gerçekleştiren, daha sonra da Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen’i ziyaret eden Rektör Namık Ak, her iki başkanla yaptığı görüşmelerde bölgenin gelişip kalkınması için kurumlar arası iş birliğinin önemine değindi.

Ziyaretlerde Karaman’ın ilçeleriyle birlikte gerek ekonomik gerekse tarihi ve kültürel anlamda yüksek bir potansiyele sahip olduğunun altını çizen Rektör Namık Ak, “Hep birlikte el ele vererek bu potansiyeli açığa çıkarmak ve Karaman’ı daha iyi noktalara taşımak için canla başla çalışmak mecburiyetindeyiz. KMÜ olarak bu amaca hizmet edecek her türlü projede yer almaya hazırız.” dedi.

Rektör Namık Ak, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan ve Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen ile yaptığı görüşmelerde ayrıca belediyelerin mevcut durumları ve gelecek döneme ilişkin projeleri üzerine bir süre sohbet etti.

İyi dilek temennileri ve hediye takdimlerinin ardından ziyaret programı sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com