M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SAADET KADIN KOLLARINDAN AFRİKYA SU KUYUSU

 Afrika’daki susuzluğa bir nebze olsun son vermek için harekete geçen Saadet Partisi Karaman Kadın Kolları, Cansuyu Derneği aracılığı ile bir su kuyusu yaptırdı.

 

             Afrika’daki susuzluğa bir nebze olsun son vermek için harekete geçen Saadet Partisi Karaman Kadın Kolları, Cansuyu derneği  aracılığı ile bir su kuyusu yaptırdı. Kadın Kolları başkanı Havva ŞAHİN tarafından yapılan açıklama şöyle;

 

6 Milyardan fazla insanın yaşadığı Dünya’da 1 Milyarı aşkın insan temiz suya ulaşamıyor. Yüz milyonlarcası ise yeterli miktarda suya sahip değil. Dünya’da her gün 5 bin civarında insan susuzluktan kaynaklanan nedenlerle hayatını kaybediyor. Siz bu satırları okuduğunuz esnada yeryüzünün bir yerlerinde birçok insan hayatını kaybediyor.

 

Dünya’nın seyirci kaldığı bu büyük insanlık ayıbıyla aynı safta yer tutmamak için dini ve sosyal sorumluluğumuzu yerine getirerek Kara Kıta’ya, insanlığa muhtaç coğrafyaya bir nebze olsun Cansuyu olmak temennisiyle su kuyusu açtırmak için harekete geçtik.

 

Karaman'da, çevremizden birçok kardeşimizin el vermesiyle kısa sürede su kuyusu için tedarik edilmesi gereken meblağı Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne teslim ettik. Yeterli olmamakla birlikte, insanın vicdanını bir nebze rahatlatan bu çalışma ile birlikte bizimle işbirliğinde bulunan herkese can-ı gönülden teşekkür ediyor, Ramazan’ın bizleri mübarek kılmasını güç ve kudret sahibinden temenni ediyoruz.

Saadet Partisi Karaman Kadın Kolları

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com