M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKAN ÇAYIR’DAN PROF.DR.NAMIK AK'A İADEYİ ZİYARET

İl Genel Meclisi Başkanı Eyyup ÇAYIR, iadeyi ziyaretleri kapsamında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Namık AK'ı ziyaret etti.

İl Genel Meclisi Başkanı seçilmesinin ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan kurum, kuruluş ve yetkililerine iadeyi ziyarette bulunan ÇAYIR, ziyaretlerine Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Namık AK’a gerçekleştirdiği ziyaret ile devam etti.

İlimiz ve ilçelerimiz ile ilgili genel değerlendirmenin yapıldığı ziyarette ÇAYIR, İlimiz genelinde yürütülen projeler hakkında AK ile değerlendirmelerde bulunduklarını ifade ederek, Karamanımızın gelişmesi için daha önce olduğu gibi bundan sonra da işbirliği içerisinde çalışacaklarının altını çizdi.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Namık AK da Başkan ÇAYIR’a görevinde başarılar dileyerek, birlik ve beraberlik içerisinde İlimizde hizmetleri sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com