M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BEKLE BİZİ, BENİ İSRAİL;SELAHATTİNLER, ERBAKANLAR GELİYOR

 

Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN yayımladığı açıklamada, israilin bir meşru devlet olmadığını işgalci olduğunu söyledi.  Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı TAŞKIRAN, ”Yeryüzünde etrafı mübarek kılınmış üç beldeden biri olan ilk kıblemiz, Mescidi Aksa ve bütün Filistin toprakları İşgalci terörist israil tarafından gasp edilmiş durumda.

 

Geçtiğimiz yıllarda, tüm dünyanın ve başta İslam ülkelerinin 3 maymunu oynadığı bir zamanda terörist israil sözde ulus devlet yasasını ilan etti.

 

Sözde yasada;  İsrail'in başkenti Kudüs’tür(?). İsrail devleti(?), tüm dünya yahudilerinin anavatanıdır. Ülkede, kaderini tayin etme hakkı sadece yahudilere aittir.  Hukukta bir boşluk olduğunda yahudi şeriatı esas alınacaktır. Ülkenin tek resmi dili İbranicedir. İfadeleri geçmektedir.

 

İsrail'in bu kararı almasında ki en büyük neden, karşısında ciddi bir mukavemet görmemesindendir. Kim ne derse desin israil meşru bir devlet değildir, işgalcidir. Kim ne derse desin israille her türlü ilişki teröre destektir, akan kana ortak olmaktır.

 

Ayrıca aklı başında olan hiçbir insan israil'den; vicdan, merhamet, barış ve adalet bekleyemez. Siyonist israil ile barış ve adalet kelimelerinin yan yana gelmesi mümkün değildir. İsraile söz söylemek gereksizdir İsrail sözden anlamaz. Cennet mekân Erbakan Hocamızın dediği gibi “İsrail ancak güçten anlar.”

 

Müslüman idarecilerin Siyonist israil ile olan her türlü ilişkileri kendilerine kötülük olarak yeter. Bizim sözümüz, sitemimiz,  serzenişimiz kendi ikballerini İsrail ile iyi ilişkiler kurmakta gören herkesedir.

 

Duamız tüm Müslümanların Allah'tan başka sığınacak bir merci aramamalıdır. Yine duamız tüm İslam ülkelerinin yöneticilerinin teslimiyetçi politikalardan kurtulmasıdır.

 

Allah'a hamdolsun ki biz Milli Görüşçüler, bu zamana kadar, Müslümanların lehine tek bir karar almamış olan Birleşmiş Milletlerden ve Nato'dan medet ummadık. Allah'a hamdolsun ki biz geleceğimizi ABD'nin limanına demir atmak da görmedik.

 

Şimdi yapılması gereken en önemli şeyin İslam Birliğini yeniden kurmak olduğunu buradan ifade etmek istiyoruz. Bizler Bunu başarabilirsek Peygamberler şehri Kudüs kurtulacaktır. Ayrıca İslam Âleminin kalbine saplanmış paslı bir hançer olan ve dünya üzerindeki tüm kargaşaların tüm terör olaylarının tek müsebbibi terör örgütü İsrail yok olacaktır.

 

Bizler Yeniden Refah Partisi mensupları ve gönlü Kudüs sevdasıyla dolu olanlar olarak, tek temennimiz Dünya üzerinde var olan ırkçı Emperyalist düzenin bir an önce yıkılmasıdır. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın dediği gibi “Fırat ve Nil’den kanlarımız dahi aksa, size büyük israili kurdurtmayacağız.” dedi.

 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com