M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BELEDİYE BAŞKANI ATİLA ZORLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 


Derin bir manevi iklimi, huzur ve kardeşlik ortamını idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler nedeniyle bu Bayramda, bayram ziyaretlerini gerçekleştirememenin, sevdiklerimizle bayramlaşamamanın burukluğunu yaşamaktayız. İnanıyoruz ki bu zor günleri gösterdiğiniz gayret, sabır ve dayanışma içinde hep birlikte geride bırakacağız. Bu nedenle riski en aza indirmek için tedbirli ve temkinli davranmaya devam edelim.
Bu düşüncelerle, Gönüllere mesafenin olmadığını, gönül birliğimizin her daim baki olduğunu hatırlatarak değerli hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.
Atila Zorlu / Ermenek Belediye Başkanı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com