M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

CHP KURAKLIĞIN ETKİLERİNİ ARAŞTIRIYOR

 


Cumhuriyet Halk Partisi Tarım Komisyonu’nda görevli milletvekilleri, bugün, Konya ve Karaman’da çiftçiler ve temsilcileri ile bir araya gelerek kuraklığın yaratmış olduğu sorunları tespit edecek.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Tarım Komisyonu, İç Anadolu’da yaşanan kuraklığın etkilerini ve çiftçilerin yaşadığı sorunları yerinde tespit etmek, çiftçiler ve temsilcileri ile görüşmek için Konya ve Karaman’da bir dizi ziyaret gerçekleştirecek. Kuraklığın etkilerini ve çiftçilerin yaşadığı mağduriyetleri tespit etmek adına çalışma yapacak olan CHP Tarım Komisyonu’nda; Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Adana Milletvekili Ayhan Barut ve Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver yer alıyor.

 

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesaplarından duyuru yayınlayan Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “CHP Tarım Komisyonu olarak, İç Anadolu’da yaşanan kuraklıkla ilgili olarak 21 Mayıs Cuma günü, Ereğli, Karapınar, Karaman (Merkez), Kazımkarabekir, Konya (Merkez), Cihanbeyli ve Kulu ilçelerimizde çiftçilerimiz ile görüşüp sorunlarını tespit edeceğiz.”

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com