M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ENGELLİLER HAFTASI

 


Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN engelliler haftası dolayısıyla yayımladığı mesajda engellilerin sadece bir hafta hatırlamak yetmeyeceğini belirtti.

TAŞKIRAN, “Bizler şuan sağlıklıyız ama unutmayalım ki yarının ne getireceğini kimse bilemez ve biz hep kendimizi engelli adayı olarak görmeliyiz. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın belirttiği gibi, bizler şu pandemi sürecinde dahi evimizden çıkamıyoruz diye yakınırken, bir de ömür boyu bu sıkıntıyı yaşayan engelli kardeşlerimizi düşünelim. Engelliler Haftası, engelli vatandaşlarla fotoğraf çekilme haftasına veya daha önce engellilerle çekilmiş fotoğraflarını paylaşma haftasına dönüşmemeli.

Devlet, sadece kendi kendini geçindiremeyecek durumda olan engelli vatandaşına para ödeyerek sorumluluğundan kendini kurtaramaz. Devlet aynı zamanda engellilerin onurlarını kırmadan ekonomik özgürlüklerini kazandıracak adımlar atarak yasal ve ahlaki zorunluluğunu yerine getirmiş olacak." dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com