M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GIDA DENETİMLERİ ARTTIRILDI

Ramazan Bayramı öncesi güvenilir gıda kapsamında İl Müdürlüğümüz Gıda ve Yem Şubesi denetimlerini arttırarak devam etmektedir. İl Müdürü Şahinbaş yapmış olduğu açıklamada

 

“İlimizde yaklaşan  Ramazan Bayramı münasebetiyle halkımız tarafından tüketiminin artacağını öngördüğümüz; Unlu Mamuller, Tatlı, Pasta, Çikolata, Şekerleme Üretim ve satışı yapılmakta olan işletmelerde 5996 Sayılı Gıda ve Yem Kanunu kapsamında denetimlerimiz diğer zamanlara oranla artırılmıştır.  Müdürlüğümüzde görevli Gıda Kontrol Görevlilerimiz tarafından gerçekleştirilen ve İl Müdürlüğümüz Gıda ve Yem Şube Müdürü Fatih AYAZ'ın katılım sağladığı denetimlerde;  işletmelerde Maske Mesafe Hijyen kontrolleri yapılmış olup İşletmeler 5996 Sayılı Gıda ve Yem Kanunu hakkında bilgilendirilmiştir.” dedi.


 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com