M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜNEYYURT BELEDİYE BAŞKANI AHMET ARI'NIN HEMŞİRELER GÜNÜ MESAJI


 Sağlık hizmetlerinin temel görevlilerinden olan hemşirelik mesleğinin önemini vurgulamak amacıyla 12 Mayıs günü ülkemizde 1964 yılından bu yana Hemşireler Günü ve bugünü takip eden hafta da Hemşireler Haftası olarak kutlanmaktadır. 

Sağlık hizmetlerinin sunumunda görev alan hemşirelerimiz üstlendikleri görev ve sorumluluk anlayışlarıyla kutsal bir mesleği ifa etmektedirler. Hemşireler sonsuz sabır, büyük özveri, gayret ve sevgi ile çalışıyorlar, hakları ödenmez.

Koronavirüsle mücadelede ; fedakar, kahraman sağlık ordumuzun en ön saflarında ailelerinden, sevdiklerinden, çocuklarından feragat ederek görev yapıyorlar. Hastanın daima yanında olarak, tıbbi gelişiminin her an ilk gözlemcisi olan, gereksinimlerine cevap veren hemşireler, son derece hoşgörülü ve sabırlıdırlar. Bu sebeple onlara içinde bulundukları zor şartlarda bile bizlere her an şefkatle yaklaştıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır.
Gece-Gündüz demeden insanlarımızın sağlığı için çalışan tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü kutlu olsun.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com