M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL GENEL MECLİSİNDEN SGK’YA ZİYARET

 İl Genel Meclisi Başkanı Eyyup ÇAYIR ve İl Genel Meclisi Üyeleri, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık’ı makamında ziyaret etti.

İl Genel Meclisi Başkanı seçilmesinin ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan kurum, kuruluş ve yetkililerine iadeyi ziyarette bulunan ÇAYIR, bu kapsamda İlimiz Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık’ı Meclis üyeleri ile birlikte ziyaret etti ve içinde bulunduğumuz Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı.

İlimiz genelinde yürütülen çalışmalar hakkında yapılan görüş alışverişinin ardından, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık, Başkan ÇAYIR ve Meclis Üyelerine sosyal güvenlik haftası kapsamında toplumda sosyal güvenlik bilincini oluşturmak ve toplumun sosyal güvenlik hakkında bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Tüm kurum çalışanlarının Sosyal Güvenlik haftasını tebrik ederek çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan ÇAYIR ve Meclis üyeleri karşılıklı işbirliğinin güçlenerek sürdürüleceğini vurgulayarak ziyaretlerini sonlandırdılar.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com