M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL KADIN KOLLARI BAŞKANI FATMA COŞTU ANNELER GÜNÜ MSEAJI


AK Parti Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Fatma COŞTU Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı."Annelerimiz sabır, müsamaha ve sevgi dolu yürekleriyle, toplumsal yaşamda huzur ve barışın tesisinde önemli rol oynamaktadır. Sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, paylaşmayı ve hoşgörüyü bizlere öğreten annelerimiz, ülkemizde mutluluğu ve huzuru tesis etmede en büyük gücümüzdür. Bizler, "cennetin annelerin ayakları altında" olduğuna inanan, anneleri baş tacı kabul eden, "ana gibi yar olmaz" diyen, anneye hürmeti esas alan, anneliği dünyanın en müstesna mertebesi olarak gören bir kültür ve geleneğin temsilcileriyiz.

Sevdiklerimizden uzakta geçirdiğimiz bu Anneler gününde evlatlarını vatanımız uğruna  şehit veren kıymetli şehit annelerimize hediye olması amacıyla tüm Karamanlı şehitlerimiz adına ihtiyaç sahibi  ailelerimize iftar ikramında bulunduk. Bu vesileyle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerin Anneler Gününü kutluyorum."
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com