M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI BAŞYAYLA'DA YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Başyayla İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunarak İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi.   

Programına Başyayla Kaymakamı Muttalip Çetin, Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek’i ziyaret ederek başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili ilçelerin genel durumu hakkında görüşmeler yaptı.

Ardından İl Müdürü Çalışkan, Başyayla İlçe Milli Müdürlüğüne geçerek İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 2020-2021 eğitim öğretim yılının yıl sonu işlemlerinin değerlendirilmesi, 2021-2022 eğitim öğretim yılında yapılacak hazırlıklar kapsamında yürütülen çalışmalar, okullarda yapılan onarım ve yenileme çalışmaları ele alındı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan ve beraberindekiler toplantı sonrası Başyayla ilçesindeki okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com