M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

"İŞÇİNİN ALINTERİ KURUMADAN HAKKINI VERİN"

 


“İşçinin alın teri soğumadan hakkını verin”

Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN; 1 Mayıs ile ilgili açıklamada, “emek ve dayanışmanın bayramı olan 1 Mayısı anlayabilmek için resmin tamamına bakmak lazımdır.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN açıklamasında, “ Adaletsizlik duygusunun hâkim olduğu sistemlerde, mahrumiyet içerisinde bırakılan ve hak hukukları çiğnenen işçilerin, sömürü prangasından kurtulabilmeleri ve sorunlarının çözülebilmesi 1 Mayıs Bayramı kutlamaları ile mümkün olmasa gerek. Asıl işçi hak ve hukukunun korunması ve intacı vicdanlara kazınması mümkün olabilir.

Bu vesileyle, fiyat artışıyla birlikte ücretlerin de aynı şekilde artırılmasını öngören ve bu şekilde işçilerin alım gücünün korunması, enflasyona ezdirilmemesini sağlamayı amaçlayan eşel mobil modelini sürekli gündeme getiren Fehim ADAK, işçi ve memur çalışanlara hak ettikleri artışları sağlayan 54. Hükümetin Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı rahmetle yâd ediyoruz.” dedi.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com