M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İSMET HATİPOĞLU'NUN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

 


İYİ Parti Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu'nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Vesilesiyle Yayınladığı Mesaj.

Dünyada sayılı ülkelerin kuruluş ve kurtuluş destanları vardır. 19 Mayıs 1919 tarihi ise bu coğrafyada Türk Milleti'nin yazdığı son destanın başladığı tarih olarak; silinmemek üzere zihinlerimize kazınmıştır.
Büyük önder M.Kemal Atatürk'ün Türk Milletinin azmini ve gücünü kendisine tekrar hatırlatarak, kurtuluşa gidecek olan bu yolda, üstün askeri zekası ve lider özelliğiyle milletimize rehber olmuştur. Ülkemiz kurulurken yaşanan bu zorlukları her zaman göz önünde tutarak, 19 Mayısları asla unutmamalı ve atamızın emanetine sahip çıkmalıyız.
Atamız, "Gençler! Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum" diyerek gençliğe olan inancını ve güvenini vurgulamıştır.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bugüne kadar vatanımız uğruna şehit ve gazi olanları minnet ve dua ile anarak tüm hemşehrilerimin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.
Tüm hemşehrilerimi, sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com