M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN SMMMO/ODA BAŞKANI MURAT ŞİMŞEK RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 


Karaman Mali Müşavirler Odası Başkanı Murat ŞİMŞEK, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı; 

“Hoşgörü, bereket, affetme ve sabır ayı olan Ramazan ayının ardından, Ramazan Bayram’ını idrak ediyoruz. Karşılıklı saygı ve sevgiyi yücelten bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların bir yana bırakılarak güzelliklerin paylaşıldığı, sevgi ve saygının arttığı, insanların birbirlerine yakınlaştığı bir ortama vesile olmasını temmenni ediyorum. 

Ülkemizi ve dünyamızı etkisi altına alan pandemi nedeniyle bu bayram coşkusunu sevdiklerimize sarılarak değil, evlerimizde yakınlarımızdan uzakta yaşayacağız. 

Sıkıntı ve sorunların yoğun olduğu bu günlerde kutladığımız bayramımızın, sevginin, saygının yinelendiği, gelecek umutlarının yeşerdiği günlerimizin habercisi olmasını arzu ediyoruz. 

Salgının bir an önce son bulmasını, normal hayatımıza dönerek sevdiklerimizle bir araya gelmemizi temenni ediyor, Ramazan Bayramının ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.” 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com