M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ AİLESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Rektör Prof. Dr. Namık Ak, üniversite personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı. 

Üniversitede her yıl düzenlenen bayramlaşma töreni bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle açık alanda sosyal mesafe kurallarına uyularak yapıldı.

"Üniversitemiz sizlerin gayretleri ile daha güzel yerlere gelecek"

Üniversite personelinin bayramını tebrik eden Rektör Namık Ak, bayramlaşmanın ardından kısa bir konuşma yaptı. Rektör Namık Ak, “Müslümanların yaşadığı coğrafyalarda göze çarpan birtakım sorunların yanı sıra özellikle Filistin’de yaşanan, İsrail’in gerçekleştirdiği katliamdan dolayı bir yanımız buruk bir bayram geçirdik. Bugün bu törene iştirakiniz ve hassasiyetiniz için hepinize teşekkür ediyor ve bayramınızı tebrik ediyorum. Sizlerin sayesinde bu seviyeye ulaşan üniversitemiz yine sizlerin gayretleri ile çok daha güzel yerlere gelecek. Hep beraber, kardeşlik hukuku içerisinde, kenetlenerek hedefe ilerlemeye devam edeceğiz. Hepinize başarılar ve esenlikler diliyorum.” dedi.

Bayramlaşma programı, tüm personelin bayramlaşması ve iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com