M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ, YUNUS EMRE VE TÜRKÇE YILINDA ÖZEL KONUKLARI AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR


 2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı kapsamında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ),  Türk Dil Kurumu Başkanı Prof. Dr. Gürer Gülsevin’den sonra şimdi de Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş’i konuk ediyor.

KMÜ Edebiyat Fakültesi tarafından hazırlanan Yunus Emre ve Türkçe Yılı Sohbetleri adlı programın bu haftaki konuğu Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş olacak.

KMÜ Rektör Yardımcısı ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Muşmal’ın oturum yönlendiriciliğinde gerçekleştirilecek olan programda Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş, “Yunus Emre Yılı ve Yunus Emre Enstitüsü” konulu bir söyleşi gerçekleştirecek.

Rektör Prof. Dr. Namık Ak’ın da açılış konuşması yapacağı, zoom bağlantılı olarak Youtube üzerinden canlı yayınlanacak program, 31 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’te izleyiciyle buluşacak.

Program, üniversitenin resmi Youtube hesabı olan https://www.youtube.com/UniversiteKMU adresinden takip edilerek buradan katılımcılara soru yöneltilebilecek.

 

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com