M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR NAMIK AK, BAYRAM ZİYARETLERİNDE BULUNDU

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Ramazan Bayramı kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Rektör Namık Ak, 13 Mayıs Türk Dil Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen törenin ardından Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Ak Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin ile Karaman’da görevi başında olan güvenlik güçlerini ziyaret ederek personel ile bayramlaştı.

Güvenlik Güçleri Yalnız Bırakılmadı

İl protokolü ilk olarak Çarşı Merkez Karakolu ve Yunus Emre Karakolunda görev yapan emniyet mensupları ile bir araya gelerek bayram sevinçlerini paylaşırken Mut, Konya ve Ereğli karayolu üzerinde bulunan trafik uygulama noktalarındaki personel ile de sohbet etti.

Yeşildere Jandarma Karakolu ve Bucakkışla Jandarma Karakolundaki kolluk kuvvetlerini de ihmal etmeyen il protokolü daha sonra Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Bucakkışla Yangın İl Müdahale personelini ziyaret ederek buradaki çalışanların Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Şehit Babası Kolukısa’ya Bayram Ziyareti

Bucakkışla dönüş yolunda Narlıdere Köyü Çimen Yaylası mevkiinde ikamet eden Şehit Recep Kolukısa’nın babası Mustafa Kolukısa’yı evinde ziyaret eden ve şehit babası Mustafa Kolukısa’nın duygularına ortak olan il protokolü, daha sonra Karaman M tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna ziyarette bulundu.

İl protokolünün son olarak Karaman Valiliği Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü de ziyaret ederek buradaki personel ile bayramlaşmasının ardından program sona erdi.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com