M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER KAYMAKAMI SAYIN AYŞEGÜL EFE' DEN ŞEHİT AİLELERİMİZE VE GAZİLERİMİZE ZİYARET

Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerimizi ve gazilerimizi ziyaret etti. Ziyarette Kaymakamımız Sayı Ayşegül EFE’ ye İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amiri eşlik etti.
İlk olarak ilçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, daha sonra şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret etti. Ziyarette şehit aileleri ve gazilerimiz ile bir süre sohbet eden Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, onların bayramlarını kutlayarak herhangi bir istek ve taleplerinin olup olmadığını sordu. Her zaman devletimizin onların yanında olduğunu ifade etti.
Ayrıca kolluk kuvvetlerimiz ve din görevlilerimiz tarafından şehitlerimizin mezarları da ayrı ayrı ziyaret edilerek dualar okundu.
Ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getiren şehit aileleri ve gazilerimiz ise Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE' ye teşekkür etti.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com