M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER KAYMAKAMI SAYIN AYŞEGÜL EFE’ NİN KADİR GECESİ MESAJI


Rahmet, mağfiret ve bereket ayı Yüce Allah'ın insanlara bahşettiği ilahi lütuflardan biri olan Ramazan ayının sonuna geldiğimiz bu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan, Kur’an-ı Kerim’in indirildiği, Yüce Allah’ın inananlara bağışlanma fırsatı verip tövbe kapılarını sonuna kadar açtığı Kadir Gecesi’ne bir kez daha ulaşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Mükâfatların sınırsız olarak verildiği Kadir Gecesi, kendi benliğimize sahip çıkarak, ömrümüzü gözden geçirme ve sorgulama, unutarak ve bilmeyerek işlediğimiz günahlara tövbe etme ve onlar için af dileyerek Yüce Yaratıcımızın sonsuz rahmet ve mağfiretini umarak yenilenme, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirme zamanıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Sarıvelilerli hemşehrilerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, Yüce Mevlamız’dan tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız tüm ibadetlerimizi kabul etmesini niyaz ediyor, bu gecede yapılan dua ve yakarışların, İslam âleminin birlik ve beraberliğine, toplumsal birlikteliğimizin güçlenmesine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını diliyorum.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com