M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER KAYMAKAMI SAYIN AYŞEGÜL EFE’ DEN ŞEHİT ANNELERİNİ ZİYARET

Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, İlçemizde bulunan şehit annelerini "Anneler Günü" dolayısıyla yalnız bırakmayarak evlerinde ziyaret etti. Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE ziyarette İlçe Jandarma Komutanı Onur ÖZAY ve İlçe Emniyet Amir V. Zafer YILMAZ eşlik etti.

Ziyarette şehit anneleri ile bir süre sohbet eden Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, Anneler Gününde onların acılarını paylaşarak herhangi bir istek ve taleplerinin olup olmadığını sordu. Kahraman şehitlerimizin bizlere emaneti olan şehit annelerimize ve diğer yakınlarına sahip çıkmanın, destek olmanın, acılarını paylaşmanın hepimizin boynunun borcu olduğunu ifade eden Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE, şehit annelerinin anneler gününü kutladı.
Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren şehit anneleri ise Kaymakamımız Sayın Ayşegül EFE' ye teşekkür etti.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com