M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ IŞIK’TAN RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETLERİ


 İslâm Aleminde Ramazan Bayramı coşkusu yaşanırken Vali Mehmet Alpaslan Işık, gerçekleştirdiği bayram ziyaretleri ile görevi başında olan emniyet ve jandarma personelinin bayram sevincine ortak oldu.

 
744. Türk Dil Bayramı Çelenk sunma programına katılan Vali Işık, programın ardından Çarşı Merkez Karakolu, Yunus Emre Karakolu, Yeşildere Jandarma Karakolu ve Bucakkışla Jandarma Karakolu ile Mut, Konya ve Ereğli yolu üzerinde bulunan trafik uygulama noktaları ile Karaman M tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti.
 
Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaret ettiği karakol ve uygulama noktalarında görev yapan emniyet ve jandarma personelinin Ramazan bayramını tebrik eden Vali Işık, sokağa çıkma kısıtlaması ile birlikte uygulama noktalarında yürütülen denetimler ve alınan tedbirler hakkında yetkililerden bilgiler aldı. 
 
Bucakkışla Jandarma Karakolu ve Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Bucakkışla Yangın İl Müdahale birimine ekip gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Narlıdere Köyü Çimen Yaylası Mevkiinde ikamet eden Şehit Recep Kolukısa’nın babası Mustafa Kolukısa’yı evinde ziyaret eden Vali Mehmet Alpaslan Işık, bir süre sohbet ettiği Şehit babası Recep Kolukısa’nın Ramazan bayramını tebrik ederek, “vatan yolunda gözünü kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevdiklerine sabırlar diliyorum” dedi. 
 
Şehit babası Recep Kolukısa’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Vali Işık ve beraberindeki protokol üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.
 
Vali Mehmet Alpaslan Işık’ın bayram ziyaretlerine Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin eşlik etti.
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com