M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YUNUS EMRE VE TÜRKÇE YILI SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR

 

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Edebiyat Fakültesi tarafından 2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı kapsamında düzenlenen söyleşi programı tüm hızıyla devam ediyor.

2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı Sohbetleri programında ilk hafta Köln Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Mustafa Gencer’i konuk eden KMÜ, ikinci programda ise İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse’yi ağırlamıştı.

Oturum Yöneticiliğini KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Muşmal’ın yapacağı bu bölümde ise Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Himmet Büke konuk olarak yer alacak. ‘Yunus Emre ve Vatikan Nüshası’nın ele alınacağı programda, geçtiğimiz günlerde Yunus Emre Divanı’nın Vatikan nüshasıyla önemli bir bilimsel keşfe imza atan Doç. Dr. Himmet Büke, dinleyenleri bilgilendirecek.  

Google Meet platformu üzerinden canlı olarak yayınlanacak program, 25 Mayıs Salı Günü Saat 21.00’de https://meet.google.com/kef-wfku-xdi bağlantı kodu ve kef-wfku-xdi toplantı kodu ile takip edilebilecek.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com