M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YUNUS’UN GÖNLÜ ÇALAB’IN TAHTI ADLI PROGRAMIN BEŞİNCİ HAFTA KONUĞU KMÜ İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. MEHMET AKGÜL OLACAK


 Rektörlüğümüz tarafından hazırlanan Yunus’un Gönlü Çalab’ın Tahtı adlı programın beşinci hafta konuğu KMÜ İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet AKGÜL olacak.


Muhammet Ali ORAK'ın program koordinatörlüğünde üniversitemizin resmi Youtube ve Facebook hesaplarından canlı yayınlanacak programda Prof. Dr. Mehmet AKGÜL, “13’üncü Yüzyılda Anadolu’da Türk-İslam Birliğinin Sağlanması & Tasavvuf ve Tarikatların Önemi” üzerine konuşacak.

Program, 31 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Saat 21.00’de www.youtube.com/UniversiteKMU ve www.facebook.com/UniversiteKMU adreslerinden izleyiciyle buluşacak.

KMÜ Rektörlüğü himayelerinde kurulan Tasavvuf Musikisi Korosu’nun da yer alacağı programda üniversitenin sosyal medya hesapları ve 0536 894 40 70 numaralı Whatsapp hattı üzerinden gelen sorular da yanıtlanacak.

Programın daha fazla izleyiciye ulaşması için ekteki görsellerin kurumsal ve kişisel sosyal medya hesaplarınızdan ve web sayfalarınızdan paylaşımını bekleriz. İyi çalışmalar..

Programa aşağıdaki adreslerden katılım sağlanabilir:
https://www.youtube.com/UniversiteKMU
https://www.facebook.com/UniversiteKMU
Whatsapp Hattı: 0 536 894 40 70
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com