M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AHMET VE NEZAHAT KELEŞOĞLU VAKFI'NDAN REKTÖR NAMIK AK'A ZİYARET


 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Selçuk İnşaat Genel Müdürü Hasan Hulki Yücel'i makamında kabul etti.

Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı Başkanı M. Sonay Gürgen adına Rektör Namık Ak ile görüşmelerde bulunan Selçuk İnşaat Genel Müdürü Hasan Hulki Yücel, Prof. Dr. Namık Ak'a Vakıf Başkanı M. Sonay Gürgen'in selamlarını ileterek kendisiyle bir süre sohbet etti.

Rektör Namık Ak ve Selçuk İnşaat Genel Müdürü Hasan Hulki Yücel, Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı tarafından KMÜ’de yaptırılan ve yakın zamanda hasta kabulüne başlayacak olan Ahmet Keleşoğlu Diş Hekimliği Fakültesinin son durumu ile ilgili de fikir alışverişinde bulundular.

KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ertekin ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ziyaeddin Kırboğa’nın da yer aldığı ziyaret, iyi dilek temennilerinin ardından sona erdi.

   

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2021 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com